pl
home

Targi MDO Gdańsk - dziękujemy!

To były dwa dni pełne wrażeń! Za nami pierwsza edycja Targów MDO, które swoją premierową odsłonę miały w Gdańsku, w dniach 21-22 kwietnia!

więcej

O targach MDO w "dzień dobry tu Gdańsk"!

Budownictwo niskoenergetyczne, drewniane, nowe technologie, trendy i ogrody na cały rok! Między innymi o tym mogliście posłuchać w dzisiejszym (20.04) wydaniu "dzień dobry tu Gdańsk"!

więcej

Zaczynamy już jutro! (21 kwietnia)

Przyszedł czas na rozpoczęcie pierwszej edycji targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród. Już od jutra (21 kwietnia) zobaczycie nie tylko najnowszą ofertę firm, ale przede wszystkim będziecie mogli nabyć cennej wiedzy o najnowszych technologiach i odpowiednich sposobach ich wykorzystania!

więcej

Stwórz coś dla siebie na MDO!

Ogród w Szkle czy Konsola do przedpokoju z kantówki, stylizowanej na mebel kolonialny? A może obie te rzeczy? To Wasz wybór, a zrealizować je będzie można już 21 oraz 22 kwietnia podczas targów MDO w Gdańsku!

więcej

Darek Stolarz na MDO!

Dorota was urządzi, Domowe rewolucje, a już wkrótce Darek solo - człowiek od zadań specjalnych będzie gościem targów MDO!

więcej

Targi MDO - żyj nowocześnie!

Najlepsze materiały i technologie budowlane? Ekologiczne rozwiązania? Nowe technologie, które ułatwią Tobie życie? A może ogród, w którym codziennie będziesz mógł relaksować się po ciężkim dniu? Przyjdź na targi MDO i wybierz to, co zmieni Twoje mieszkanie, dom i ogród w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób!

więcej

Nowoczesna technologia w służbie Twojego domu!

Zaczyna padać deszcz? Wystarczy zamknąć okna zdalnie. Chcesz aby po powrocie z pracy czekała na Ciebie świeżo zaparzona kawa? Nie ma problemu - wystarczy nacisnąć jeden przycisk...

więcej

Czas na ogród

Marzenie o ogrodzie to wypadkowa kreatywności i sprawdzian z planowania. Warto zacząć od MDO.

więcej