pl
home

Sznurek cudów na MDO!

Unikatowe, funkcjonalne przedmioty ze sznurka? Oczywiście! Jak je wykonać? O tym dowiecie się podczas targów MDO!

więcej

Ekologiczne rozwiązania dla Ciebie!

Budujesz dom? Nie masz możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej? Stajesz przed dylematem...

więcej

Zapisz się na warsztat z Darkiem Stolarzem!

Konsola z kantówki stylizowana na mebel kolonialny i drewniany wieszak do przedpokoju to tematy warsztatu, który poprowadzi Darek „Stolarz” Wardziak, gwiazda telewizyjnych programów „Domowe rewolucje”, „Dorota Was urządzi”, a także nowego programu „Darek solo”!

więcej

Odkryj nowe pokłady inspiracji!

Targi MDO to doskonała okazja, aby spojrzeć na rzeczy, które często "zalegają" w Waszych szafach, z zupełnie nowymi inspiracjami i dać im drugie, lepsze życie!

więcej

Znane marki na pokazach parkieciarskich!

Marzysz o drewnianej podłodze, efektownym parkiecie? Najnowsze i praktyczne rozwiązania podpowiedzą fachowcy ze Stowarzyszenia PARKIECIARZE POLSCY.

więcej

Magia rzeczy niezwykłych na targach MDO!

Klinika DIY wprowadzi Was w magiczny świat metamorfozy przedmiotów, które otrzymają drugie, ciekawsze życie!

więcej

Rodzinne warsztaty ogrodnicze!

Targi Budownictwa i Aranżacji MDO to nie tylko wiedza o najnowszych rozwiązaniach stosowanych w budownictwie, ale również doskonała okazja do skorzystania z fachowych porad dotyczących ogrodnictwa!

więcej

Jeśli drzwi, to naturalnie drewniane!

Komfort, wygoda, bezpieczeństwo, cisza - to tylko kilka podstawowych określeń, które bierzemy pod uwagę wybierając do naszego domu czy mieszkania - drzwi! Jeśli właśnie zastanawiacie się nad ich wyborem, koniecznie odwiedźcie targi MDO! Gamę eleganckich, drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zaprezentuje firma AGMAR!

więcej