Organizator:

Piękna strona wnętrza!

Podziel się

Spotkajcie się podczas targów MDO!

 

Nadszedł czas na zmianę wnętrza Twojego mieszkania? A może właśnie zaczynasz od "pustej kartki" i zastanawiasz się jaki charakter powinien mieć Twój dom? Niezależnie od etapu, na jakim właśnie się znajdujesz, zaufaj specjalistom od kreowania pięknej strony Twojego wnętrza!

Zaufaj zespołowi kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym co nas wyróżnia jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Maxfliz, który na rynku wyposażenia wnętrz jest już ponad 25 lat, dedykuje swoją ofertę nie tylko Klientom detalicznym, ale także klientom Dewelopera. Wyposażył w ciągu ponad 20 lat 100.000 domów i 40.000 apartamentów - wiedzą, że robią to dobrze i są po prostu z tego dumni.

Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko. Pomogą Tobie stworzyć prawdziwie Piękną Stronę Wnętrza, w której codziennie będziesz czuł się wyjątkowo. Usiądź wygodnie, wypij z nimi dobrą kawę i pozwól im pokazać jak szybko i bez nadmiernego obciążenia portfela zamienimy Twoje marzenie w dom. Wnętrza tworzą z pasji.