bilety
pl

 

Abakon TMiD
Ani-mania TMiD
Aniro MDO

Firma Aniro partner handlowy i dystrybutor  belgijskiego producenta dekoracji NMC w ofercie posiada listwy dekoracyjnych produkowanych w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Prz

NMC jako jedna z pierwszych średnich firm w Belgii przyjęła zasady międzynarodowego programu Responsible Care dla branży chemicznej i podejmuje 10 wyzwań społecznej odpowiedzialności działając zgodnie z zasadami programu  "Odpowiedzialność i Troska".

Począwszy od 2012 roku, wybrała świadomie produkcję nowego rodzaju pianek z wysokim udziałem bio-surowców, współpracując z wyselekcjonowanymi dostawcami i poddała je certyfikacji jako pierwszych w Europie w akredytowanych instytucjach badawczych.

NMC podąża za jakością i ekologią od wielu lat i będzie to czynić w przyszłości, bo Natury nie da się kupić, Naturę trzeba ratować od zagłady.

Kupując sztukaterię wybieraj odpowiedzialnie. NMC udowadnia, że połączenie produkcji najwyższej jakości produktów i uszanowania środowiska naturalnego jest możliwe.

Aniro

ul. Ogrodowa 72/74
91-071 Łódź

www.dekoracjenmc.pl

screenshot_6.png
Antrans-Chylińskiego Park TMiD
Archerlamps MDO

Szeroka gama najwyższej jakości, dobrze zaprojektowanych produktów oświetleniowych i niesamowitych mebli. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnej lampy podłogowej, lampy sufitowej, lampy biurkowej czy lampy ściennej znajdziesz to w kolekcji ArcherLamps.

www.archerlamps.com
archerlamps.png
Armax Wawel TMiD
AS-Tech MDO

Dla odbiorców poszukujących niepowtarzalnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb firma oferuje usługi w zakresie projektowania, wykonania i montażu:

- schodów wewnętrznych i zewnętrznych

- balustrad

- balkonów

- zadaszeń balkonowych i tarasowych

- bram zewnętrznych ogrodzeniowych wraz z automatyką

- ogrodzeń

- altan

- regałów, kredensów i innych mebli

 

AS-TECH Sp. z o. o.

Ul. Wilczycka 18

55-093 Kiełczów

www.astech-24.com

electricpower.jpg
Atal TMiD
Awim Witkowicka TMiD
BAN Bożek TMiD
Bank Millenium TMiD
Bank Ochrony Środowiska TMiD
Bank Polskiej Spółdzielczości TMiD
Bartla Development TMiD
Bevendi TMiD
Biuro Obróbki Przestrzeni TMiD
Blue Garden MDO

Firma Blue Garden wywodzi się z rynku projektowania i wykonywania ogrodów. Od początku skupiła się na tworzeniu ogrodów wodnych. Systemy nawadniania, oczka wodne, a także stawy kąpielowe - budowa tych elementów ogrodu stała się domeną firm .

Jako dystrybutor m.in. systemów automatycznego nawadniania Toro, techniki do oczek wodnych i stawów kąpielowych Oase oraz geomembrany EPDM PondGard Firestone, prowadzi autorskie szkolenia dla wykonawców i projektantów. Poznaj ofertę i korzyści akademii szkoleniowej Blue Garden.

Blue Garden

Ul. Bieńczycka 7

31-836 Kraków

www.wodawogrodzie.pl

logo-blue-garden-xs.jpg
BS Ogrody MDO

Firma projektuje i zakłada ogrody. Tworzy przestrzeń zewnętrzną, łączy dom z ogrodem, ogród z krajobrazem.
Projektując pracownicy BS Ogrody szukają przede wszystkim nastroju odprężenia i jednorodności, stosują więc lokalne, naturalne materiały, a także gatunki rodzime, niewymagające nadmiaru pielęgnacji.
Usługi:

- projektowanie ogrodów

- zakładanie ogrodów prywatnych i publicznych

- nawadnianie ogrodów

- projektowanie i realizacja zielonych dachów

- całoroczna pielęgnacja ogrodów

 

BS Ogrody
Laskowa 510

34-602 Laskowa

www.bsogrody.pl

logobsogrody.jpg
Budopol TMiD
Buma TMiD
Casa Feliz TMiD
CB Panel System TMiD
Centrum Nowoczesnych Technologii TMiD
Consilo Finanse i Nieruchomości TMiD
Cordia Management Poland TMiD
Credits TMiD
Croswood MDO

Jedyny producent profili z materiału kompozytowego Resysta w Polsce. Innowacyjna receptura materiału Resysta wykorzystująca naturalne składniki (60% łuska ryżowa, 18% olej mineralny, 22% sól) sprawia, że produkcja Resysty nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Ponadto, taki skład nadaje materiałowi także wyjątkową trwałość, potwierdzoną 15-letnią gwarancją.

Produkty:

* Profil elewacyjny
* Deska podłogowa/ tarasowa
* Profil uniwersalny (płoty, podłogi, tarasy)
* Profil pełny
* Profile okrągłe o średnicy 40mm lub 60mm 
* Płyty pełne i spienione
* Inne elementy potrzebne do montażu profili

CROSWOOD SP. Z O.O. SP.K.
ul. Lipnowska 21-23
87-100 Toruń

www.croswood.pl

 

logo_croswood.png
Czysta Ekipa MDO

Firma specjalizującą się w projektowaniu, sprzedaży oraz montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni komercyjnych, drenaży i odwodnień liniowych oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej, zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i jednostek samorządowych na terenie południowej Polski. Oprócz tego wykonuje przyłącza wodociągowe oraz roboty brukarskie dla inwestorów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie i nabyta wiedza pozwala firmie na pełne doradztwo, odpowiedni dobór urządzenia/systemu według  potrzeb Klienta Czysta Ekipa oferujemy również wsparcie techniczne podczas całego okresu użytkowania i autoryzowany serwis.

Czysta Ekipa
Piotr Wieczorek

Ul. Strzemieszycka 141
42-530 Dąbrowa Górnicza

www.czystaekipa.pl

cropped-logo_czysta.png
Danwood TMiD
Dasta Invest TMiD
Devely TMiD
Dominium.pl - Krakowski Portal Mieszkaniowy TMiD
DQM TMiD
Drew-Art MDO

Niepowtarzalne stoły ze starego drewna, półki, lady, parapety, blaty stołowe, sklepowe, łazienkowe.

www.blatyzestarychdesek.pl

drewart_02.jpg
Ecovillage TMiD
Eiffage Immobilier Polska TMiD
Eko-Park TMiD
Epol Estate TMiD
Excellent TMiD
Excon TMiD
FHU J&J MDO
Frax-Bud TMiD
Free Form Bud TMiD
G KKS 1 Investment TMiD
Genus Grupa Deweloperska TMiD
Grupa Rogala TMiD
Hamernia Invest TMiD
Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane TMiD
Henniger Investment TMiD
House of Cards Estates TMiD
Imperial Capital TMiD
Instal Kraków TMiD
Inter-Bud Developer TMiD
Jania Construction TMiD
Jaśminowe Wzgórze Sferahouse TMiD
KG Group TMiD
Klinika DIY MDO

Blog osobisty prowadzony przez Kasię Sobol  - inspiracje, pomysły, wnętrza, diy.

www.klinikadyi.pl

panel.jpg
Klink MDO

Dystrybutor  kamienia naturalnego (granity, marmury, trawertyny, kwarcyty, piaskowce, łupki), płytek ceramicznych oraz gresowych. Działa od 1992 roku. Przez ten czas firma dostarczyła materiały dla klientów indywidualnych, firm prywatnych, banków, przedszkoli, szkół, szpitali oraz szeregu innych placówek. Obsługuje duże, krajowe inwestycje ściśle przy tym współpracując z architektami i projektantami. Klink International Sp. z o. o.  jednym z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego. Materiał ten w coraz szerszym zakresie znajduje zastosowanie w budownictwie funkcjonalnym i dekoracyjnym. Firma współpracuje z dostawcami z wielu krajów i jest w stanie sprowadzić materiały na indywidualne zamówienie. Pracownicy Klink International Sp. z o. o.  regularnie biorą udział w szkoleniach i międzynarodowych targach. Dzięki temu oferta jest na bieżąco uaktualniana i podąża za najnowszymi, światowymi trendami.

Oddział KRAKÓW

ul. Józefa Marcika 6

30-443 Kraków

 

www.klink.pl

logo_klink_rgb.jpg
Kominteka MDO
Konsultacje kredytowe Konsult TMiD
Kontrakt Development TMiD
Krakowska Grupa Multimedialna KGM TMiD
Kredyt-punkt Pośrednictwo Finansowe TMiD
KRN Media TMiD
Land-Arch MDO

Pracownię Projektową Land-Arch stworzyły w 2006 roku dwie absolwentki wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej – Karolina Bober i Małgorzata Tujko.

Pracownia z powodzeniem realizuje projekty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracuje również z dużymi biurami architektonicznymi działającymi w sektorze publicznym. Z taką samą przyjemnością tworzy projekty domowych ogrodów, jak i parków czy miejskich skwerów.

LAND-ARCH swoim klientom oferuje zindywidualizowane podejście do realizowanego projektu, uwzględniające potrzeby i oczekiwania inwestora oraz możliwości, jakie daje przestrzeń i środowisko naturalne.

Zrealizowane przez pracownię projekty ukazują szerokie spectrum działania zawodu architekta krajobrazu, a także zakres świadczonych przez usług. Począwszy od projektów prywatnych ogrodów miejskich - „zielonych salonów” , tarasów, balkonów, czy zielonych dachów , a skończywszy na projektach zieleni przy ciągach komunikacyjnych czy wielobranżowych projektach zagospodarowania terenu.

 

PRACOWNIA LAND ARCH

ul. Adama Vetulaniego 1A/329

31-227 Kraków

 

www.landarch.pl

logolandarch.jpg
Less Mess Storage TMiD
Logi TMiD
Mak Dom Grupa Deweloperska TMiD
Marcheri MDO

To miejsce pełne pasji i marzeń, okraszone szczyptą kreatywności. Znajdziesz tutaj wiele efektownych, ale i prostych pomysłów DIY oraz wnętrzarskich inspiracji. Marheri uwielbia wszystko to, co związane jest z urządzaniem domu, choć Jej  największą miłością (zaraz po mężu i synku) są sznurki, z których tworzy  funkcjonalne przedmioty do domu.

Blog Marheri Crafts to również opowieści związane z makramową pracownią. Ta starożytna technika plecenia sznurków bez użycia narzędzi .

www.marhericrafts.pl

pobrane.png
Marchewka Schody, Podłogi, Wnętrza MDO

Firma oferuje schody, podłogi, stoły, drzwi, antresole, obudowy, czy sufity kasetonowe.  Łączy sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami wnętrza, kreuje unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno. Dbając o jakość materiałów i precyzję wykonania firma stawia sobie za cel sukcesy oraz rozpoznawalność na europejskim i światowym rynku.

SCHODY - PODŁOGI – WNĘTRZA Sp. z o.o. Komandytowa
Piotrowice 125

55-311 Kostomłoty

www.marchewka.pl

logo_marchewka.jpg
Modern Living Development TMiD
Mota-Engil Real Estate Management TMiD
Murexin (strefa Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy) MDO

Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane pozwalające rozwiązywać najtrudniejsze problemy na placach budów. Oferuje jednocześnie profesjonalny serwis dla projektantów, architektów, inwestorów oraz dystrybutorów. Oferta handlowa w zakresie materiałów budowlanych zawiera preparaty do przygotowania podłoża, wyrównania podłoża, wykonania różnorodnych powłok izolacyjnych, wykonania posadzek żywicznych, naprawy konstrukcji betonowych i wiele innych. Doradcy techniczni służą pomocą projektantom oraz wykonawcom podczas swoich codziennych wizyt na placach budów.

W skład grupy produktowej związanej z techniką klejenia wchodzą między innymi różnorodne kleje do klejenia parkietów, wykładzin PCV, wykładzin dywanowych oraz lakiery do parkietów. Produkty te spełniają najwyższe wymogi ochrony środowiska. Niezależnie od tego czy budujemy nowy obiekt, czy remontujemy stary nasze kleje i lakiery umożliwią profesjonalne wykonanie prac posadzkarskich.

MUREXIN

ul. Słowicza 3

31-000 Kraków

www.murexin.pl

logo_murexin.jpg
Muro Architekci TMiD
Mzuri TMiD
Nasz Dom TMiD
Nokturn Developer TMiD
Nowart MDO

Firma Nowart w swojej ofercie posiada szeroka gamę aluminiowe listw wykończeniowych i profili. Produkty posiadają unijną deklarację zgodności CE, wykonane są z najwyższej jakości aluminium, które wyróżnia nowoczesny i estetyczny wygląd, wytrzymałość oraz łatwość montażu. Dzięki swojej funkcjonalności mają zastosowanie zarówno przy wykończeniach lokali mieszkalnych, jak i usługowych.

NOWART PROFILE

ul. Górnicza 28

32-300 Olkusz

www.nowartprofile.pl

listwy-przypodlogowe-aluminiowe-listwy-w
Osiedle TF Investment TMiD
Pacyga MDO

Compositive to unikalne połączenie najnowszych zdobyczy technologicznych z eleganckim designem. Marka dostarcza klientom wyjątkowe produkty kompozytowe, czyli naturalne elementy drewniane połączone ze specjalną mieszanką polimerów termoplastycznych. Dzięki temu rozwiązaniu nasz produkt charakteryzuje się szlachetnym wyglądem drewna, zaś jej właściwości odpowiadają tym, które posiadają tworzywa sztuczne. Compositive to polska marka, stworzona przez firmę Pacyga, która od wielu lat obserwuje tendencje na rynku wnętrzarskim oraz stara się najpełniej odpowiadać na potrzeby klientów. To ją motywuje do  odkrywania nowych możliwości i poszerzania horyzontów.

Compositive

Kuków 86a
34-206 Krzeszów

www.compositive.pl

cropped-logo1-1.png
Phinance TMiD
PIBP MDO
Planainvest TMiD
Pokazy parkieciarskie Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy
MDO
Proins TMiD
Pro-Per-Ty Prestige Group TMiD
Pro-Wellness MDO

Pro-Wellness to jeden z największych oraz najdłużej działający dystrybutorów profesjonalnych urządzeń wellness & spa w Polsce. Dzięki wytrwałości oraz profesjonalizmowi firmie zaufały światowe marki w efekcie czego może zaoferować polskiemu klientowi najwyższej jakości fotele masujące, doskonałe wanny z hydromasażem amerykańskiej firmy Hot Spring oraz niezwykle popularne grille marki Weber. Dodatkowo w ofercie jest szereg urządzeń z branży wellness & spa.

Pro-Wellness
ul. Morawa 48

40-353 Katowice

www.pro-wellness.pl

pro-wellness-logo84px.jpg
redNet Dom TMiD
Roxton TMiD
Semaco TMiD
Stalowe Domy TMiD
Start - Grupa Deweloperska TMiD
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości TMiD
Strefa Ogrodu MDO
SunVita MDO
Super Krak TMiD
Superopcja TMiD
Świat Deski MDO

Sprzedaż deski tarasowej i kompozytowej

Firma zajmująca się sprzedażą i montażem rozmaitych konstrukcji, wykonanych z desek kompozytowych oraz drewna naturalnego. Na indywidualne życzenie klienta wykonuje tarasy, ogrodzenia, pergole, elewacje i inne tego rodzaju instalacje. Sprzedaż i montaż tarasów na terenie całej Polski. Deska tarasowa oraz inne materiały odznaczają się dużą odpornością na utratę koloru, ścieranie, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne. Posiadają antypoślizgową powierzchnię i nie ulegają butwieniu. Dzięki temu Świat Deski zapewnia, że wykonane tarasy, ogrodzenia czy pergole, będą wyglądały jak nowe przez długi czas. Do tworzenia oferowanych instalacji używane są deski kompozytowe, tarasowe, elewacyjne, ogrodowe, a także z drewna egzotycznego.

PROMODUS Sp. z o.o

Ul. Węgierska  106
33-300 Nowy Sącz

www.swiatdeski.pl

logo.png
Tecnocasa TMiD
Tektum Construction TMiD
Treedom TMiD
Unum Życie TMiD
Urba TMiD
Valido Group TMiD
Vector MDO

Firma zajmuje się kompleksową budową kominków wewnętrznych i zewnętrznych jak również montażem systemów rekuperacji, centralnego odkurzania, powietrznymi pompami ciepła oraz klimatyzacją. W swojej ofercie posiada także akcesoria kominkowe oraz wszelkie materiały niezbędne do budowy kominka. Vector Kominki posiada wkłady kominkowe producenta ARYSTO oraz produkty importowane przez firmę WENTOR tj: MCZ, THORMA i CADEL. W czynnej palącej ekspozycji posiada model A11/510 w wersji "SLIM" polskiego producenta ARYSTO , piecyk słowackiego producenta THORMA Andorra na drewno oraz piecyk CADEL Sweet włoskiego producenta.

VECTOR Jakub Modrzyński

ul. Żołnierska 31

41-936 Bytom-Górniki

www.vector-kominki.pl

vector.jpg
Warsztaty Darek Stolarz MDO
Wawel Service TMiD
WBG Development TMiD
Wielicka Polana Bis TMiD
Witmar Deweloper TMiD
Żądlak (strefa Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy) MDO

Firma została założona w 1959 roku i od samego początku swojej działalności zajmuje się obróbka drewna. Do dnia dzisiejszego utrzymuje rodzinny charakter, przekazując wiedzę i duże doświadczenie na następne pokolenia. Równocześnie doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacji tak aby zapewnić  klientom produkty jak najwyższej jakości.

Jest producentem podłóg drewnianych, a w szczególności desek podłogowych, parkietów, listew a ponadto współpracujemy z uznanymi producentami na rynku parkieciarskim, w naszej ofercie można znaleźć zarówno produkty z drewna krajowego jak i egzotycznego.

 

Żądlak Parkiety

ul. Przechodnia 22

34-400 Nowy Targ

www.zadlak.pl

zadalak.jpg
Żywiecka Inwestycja TMiD