bilety
pl
Abakon oddział Kraków TDiM

AHI Roofing Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Marka Gerard należy do międzynarodowej Grupy RoofTG, której właścicielem jest firma IKO Industries. Wykonane w tradycyjnej, sięgającej lat pięćdziesiątych technologii blachodachówki z posypką ze skały wulkanicznej Gerard AHI Roofing zapewniają wytrzymałość przy  jednoczesnym dopasowaniu do wymagań charakteru budownictwa drewnianego. Są cenione przez zakopiańskich architektów, którzy wskazują je jako najkorzystniejszą alternatywę dla tradycyjnego gontu.

logo_gerard.png

BS Ogrody

Projektujemy i zakładamy ogrody. Tworzymy dla Was przestrzeń zewnętrzną, łączymy dom z ogrodem, ogród z krajobrazem. Projektując szukamy przede wszystkim nastroju odprężenia i jednorodności, stosujemy więc lokalne, naturalne materiały, a także gatunki rodzime, niewymagające nadmiaru pielęgnacji.

bs_ogrody.jpg
Budopol Sp. z o.o. TDiM

Centrum Ogrodnicze – Szkółka drzew i krzewów Teresa i Jan GÓRAL

„Świat Zieleni” to Centrum Ogrodnicze połączone ze Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych. Rośliny w naszym centrum w ogromnej większości pochodzą z własnej produkcji, dzięki czemu są zawsze świeże i w dobrej kondycji. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania ogrodów.

swiat_zieleni_logo_sklep.jpg

Dakea

Naszym celem jest tworzenie okien dachowych wysokiej jakości. Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu w produkcji, okna dachowe Dakea oferują najwyższe możliwe standardy. Jesteśmy pewni jakości naszych okien oferując konkurencyjne ceny na najlepszy produkt, co potwierdza 20 lat gwarancji.

dakea_logo_black-1.png
Dasta Invest Sp. z o.o. TDiM
DDS-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 3 Sp.k. TDiM
Devely sp. z o.o. TDiM
Dominium.pl - Krakowski Portal Mieszkaniowy TDiM
Ecovillage Sp. z o.o. Sp.K. TDiM
Excellent S.A. - Realizacje POD KLUCZ TDiM

Finishparkiet

Oferowane przez naszą firmę ekskluzywne podłogi charakteryzują się wysoką jakością drewna, z którego są wykonane, łatwym montażem oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szeroka gama naszych produktów sprawi, że każdy znajdzie idealnie dopasowany do swoich potrzeb i gustu. Nasze wyroby drewniane wyznaczyły nowe trendy na rynku parkietów. Mamy certyfikaty, które świadczą o naszej rzetelności i jakości, jako producenta podłóg drewnianych.

finishparkiet_logo.jpg
FRAX-BUD TDiM
Galinvest Sp. z o.o. Głowackiego Sp.K. TDiM
Grupa BUMA TDiM
Grupa Deweloperska START TDiM
Grupa Matejek TDiM

GS Systems

Profesjonalne doradztwo techniczne i obsługa firm. Produkcja materiałów ściernych SPEED1 oraz dystrybucja elektronarzedzi Milwaukee, Festool i inne. GP systems – dystrybucja elektronarzędzi i materiałów ściernych.
13ef7843.png
HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. TDiM
House of Cards Estates TDiM
IKEA Retail Sp. z o.o. TDiM
IMPERIAL CAPITAL TDiM
Instal Kraków S.A. TDiM
INTER-BUD Developer Sp. z o.o. Sp.k. TDiM
KLINK INTERNATIONAL TDiM
Konsultacje kredytowe KONSULT TDiM
Krakowska Grupa Multimedialna KGM Sp. z o.o. TDiM
KRN media Sp. z o.o., KRN.pl - Krajowy Rynek Nieruchomości TDiM

Lasland

Producent podłoży ogrodniczych. Spółka istnieje od 1989 roku i zajmuje się produkcją wysoko specjalistycznych podłoży ogrodniczych w oparciu o ponad 90-letni dorobek swojej firmy-matki z Dolnej Saksonii. W Grądach w woj. zachodniopomorskim posiadamy własne zasoby surowca, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem dało początek historii sukcesu mi.in. marki
KRONEN
®.

kronen.png
LV Development TDiM
MAK DOM GRUPA DEWELOPERSKA TDiM

Marchewka Schody / Podłogi / Wnętrza

Firma oferuje schody, podłogi, stoły, drzwi, antresole, obudowy, czy sufity kasetonowe. Łączy sztukę użytkowa schodów z naturalnymi walorami wnętrza. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga. Dbając o jakość materiałów i precyzje wykonania firma stawia sobie za cel sukcesy oraz rozpoznawalność na europejskim i światowym rynku.

logo_marchewka.jpg

MAXFLIZ

Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów, dla których niemożliwe nie istnieje. Tym co nas wyróżnia jest doskonała znajomość branży oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji. Maxfliz, który na rynku wyposażenia wnętrz jest już ponad 25 lat, dedykuje swoją ofertę nie tylko Klientom detalicznym, ale także klientom Dewelopera. Wyposażył w ciągu ponad 20 lat 100.000 domów i 40.000 apartamentów - wiemy, że robimy to dobrze i jesteśmy z tego dumni. Świetne produkty w doskonałych cenach to nie wszystko. Pomożemy Ci stworzyć prawdziwie Piękną Stronę Wnętrza, w której codziennie będziesz czuł się wyjątkowo. Usiądź wygodnie, wypij z nami dobrą kawę i pozwól nam pokazać jak szybko i bez nadmiernego obciążenia portfela zamienimy Twoje marzenie w dom. Wnętrza tworzymy z pasji. Spotkajmy się!

maxfliz.png
Modern Living Development TDiM
MTW DEVELOPMENT TDiM
NEGOCJATORNIA TDiM
Nexity Polska – inwestycja City Vibe TDiM

OBI

Jesteśmy jednym z największych operatorów na rynku DIY, specjalizującym się w sprzedaży materiałów budowlanych, produktów do wyposażenia domu i ogrodu, a także dekoracji wnętrz. Z powodzeniem świadczymy usługi z zakresu projektowania kuchni i łazienek oraz wspieramy klientów w pracach wykończeniowych.

obi_logo.png
Ogrody Elizjum Grupa Elara Sp. z o.o. Sp.k. TDiM
Osiedle Ozon TDiM
Phinance S.A. TDiM

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy powstało w celu wspierania swoich członków w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. PSD od 2004 roku jest członkiem Światowej Federacji Dekarzy IFD.

logo_pion_cmyk_oddzial-12.jpg

PREFA

Firma PREFA jest austriackim producentem systemów dachowych oraz elewacyjnych wykonanych z aluminium. Od ponad 70 lat paleta produktów marki PREFA jest stale poszerzana. Unikalne pokrycia dachów oraz fasad, które oferowane przez markę PREFA są tworzone we współpracy z architektami oraz wykonawcami czego wynikiem są produkty o niepowtarzalnym kształcie i świetnej funkcjonalności.

prefa.png
PROINS TDiM
Regionalne Centrum Innowacji TDiM
SaniWell wnętrza pod klucz TDiM
SEMACO TDiM
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik" TDiM
SUPER KRAK S.A.

TDiM

Szczęśliwe Wzgórze sp. z o.o. sp.k. TDiM

Świat Roślin

Nasza firma prowadzi działalność od 1992 roku i zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych wokół prywatnych posesji, firm, osiedli i obiektów użytku publicznego. Prowadzimy także punkt sprzedaży, w którym, zgodnie z nazwą firmy, staramy się zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór roślin, pochodzących z różnych rejonów świata.

logo-002.png
TECNOCASA TDiM
TM REAL ESTATE GROUP TDiM
Urba Sp. z o.o. TDiM
W SZPILKACH NA BUDOWIE Sp. z o.o. TDiM
Wawel Service TDiM
WBG Development TDiM
Wisdomic Deweloper TDiM