bilety
pl
home

Już w kwietniu 2018 roku, w dwóch perspektywicznych regionach Polski, pod kątem budownictwa mieszkaniowego i biurowego, rozpoczną się nowe targi – MDO Mieszkanie, Dom, Ogród, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

21-22 kwietnia 2018: GDAŃSK   │   1-2 WRZEŚNIA 2018: KRAKÓW

Zarówno woj. małopolskie jak i pomorskie charakteryzują się znakomitą dynamiką wzrostu inwestycji budowlanych. Jak podaje GUS, w okresie styczeń – maj 2017 roku, w woj. małopolskim wzrost pozwoleń na budowę domów i mieszkań (rok do roku) wyniósł aż 65%. Z kolei w woj. pomorskim wzrost realizowanych inwestycji wyniósł 58% (również rok do roku). Należy się zatem spodziewać dużego zainteresowania materiałami budowlanymi oraz wyposażeniem wnętrz wśród inwestorów indywidualnych, a także usługami świadczonymi przez firmy wykończeniowe czy biura projektowe. To właśnie dla tych grup przygotowujemy te wyjątkowe, regionalne targi nowoczesnego budownictwa, innowacyjnych rozwiązań i wiedzy na temat najnowszych dostępnych technologii budowlanych.

image003.png

Targi MDO to doskonała okazja, aby przybliżyć odbiorcy końcowemu, ale także lokalnym wykonawcom, architektom i projektantom, najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, charakteryzujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych. Poszerzeniu wiedzy służyć będą z kolei interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów, którzy wskażą prawidłowe sposoby montażu i walory użytkowe prezentowanych produktów.

image005.png

Targi służyć będą jednak przede wszystkim nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i wzmacnianiu świadomości oraz pozycji marki wśród potencjalnych klientów. Pomóc w osiągnięciu tego celu mogą na przykład specjalne ceny targowe, konkursy z nagrodami, dodatkowe atrakcje bądź vouchery rabatowe, które będzie można zrealizować w lokalnych, współpracujących centrach dystrybucyjnych.

image007.png

Świetnie sprawdzi się z pewnością kompleksowa usługa od A do Z, zakup, transport oraz wykonanie zlecenia przez rekomendowaną firmę wykończeniową. Pomysłów na przyciągnięcie uwagi klientów jest niezliczenie wiele, a wszystkie będzie można zaprezentować podczas targów MDO już w kwietniu oraz wrześniu!

Zapraszamy do udziału w Targach MDO Mieszkanie, Dom i Ogród!

Skontaktuj się z nami:

KRAKÓW: mdokrakowat mtp.pl | GDAŃSK: mdogdanskat mtp.pl