bilety
pl

Jesienna odsłona Twojego ogrodu!

Zapraszamy na serię arcyciekawych wykładów i prezentacji o pięknym, jesiennym ogródku. Jakie rośliny warto hodować o tej porze roku, które sprawią nam najmniej kłopotów, z jakich róż zrobimy pyszne konfitury na zimę? O wszystkim opowie Witold Czuksanow podczas Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych na targach MDO!

więcej

Zaprojektuj swoją łazienkę lub kuchnię z OBI!

Jeżeli planujesz remont, przebudowę lub kupujesz nowe mieszkanie, Market OBI w Centrum M1 zaprasza do skorzystania z pomocy specjalistów.

więcej

Piękna strona wnętrza!

Nadszedł czas na zmianę wnętrza Twojego mieszkania? A może właśnie zaczynasz od "pustej kartki" i zastanawiasz się jaki charakter powinien mieć Twój dom? Niezależnie od etapu, na jakim właśnie się znajdujesz, zaufaj specjalistom od kreowania pięknej strony Twojego wnętrza!

więcej

Las w słoiku - warsztaty

Jeżeli chcesz stworzyć własną kompozycję w szkle, firma OBI zaprasza na wyjątkowe warsztaty tworzenia lasu w słoiku. Specjaliści pokażą, jak w sposób profesjonalny uzyskać fantastyczny efekt zamknięcia ekosystemu w szklanym naczyniu.

więcej

Podłoga bliżej natury

Wybór podłogi to z jednej strony dość prosta sprawa, z drugiej jednak warto się chwilę dłużej zastanowić i pomyśleć po czym chcielibyśmy na co dzień w naszym mieszkaniu chodzić...

więcej

Na targach MDO: Nowa zewnętrzna roleta solarna DAKEA SSR

Podczas targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród będziesz mieć okazję zobaczyć jedno z najlepszych rozwiązań dla okien dachowych - nowość w ofercie - zewnętrzną roletę solarną DAKEA SSR!

więcej