bilety
pl

Wytwarzaj energię elektryczną dla swojego domu bądź firmy, oszczędzaj i chroń środowisko naturalne

Jeśli rozważasz inwestycję w odnawialne źródła energii, zwróć szczególną uwagę na propozycję wystawcy targów MDO - firmę EcoAG.

więcej

Inwestycja w ekologię - czy to się opłaca?

Czyste Powietrze i Mój Prąd to obecnie dwie główne drogi wsparcia osób fizycznych pragnących wykorzystywać odnawialne źródła energii, prowadzić prace termomodernizacyjne lub walczyć z wysoką emisją CO2.

więcej

Aranżacja pierwszego mieszkania - krok po kroku

Spora dawka wiedzy teoretycznej, prezentacja przykładów i niecodzienna okazja skonsultowania projektów i planowanych rozwiązań z architektką wnętrz! Godzina 11.00 - sobota i niedziela.

więcej

Zagraj kolorami we wnętrzu z "Pani to potrafi!"

Znany duet autorek bloga "Pani to potrafi" zaprasza na wykład i porady wnętrzarskie. Blogerki podzielą się swoją wiedzą i pomysłami praktycznymi, zainspirują i pomogą podjąć decyzje o kolorach ścian, podłóg i sufitów.

więcej

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic inspiracji moodboard

Podczas Targów MDO w Gdańsku trzy warsztaty projektowe i wykład o psychologii wnętrza poprowadzi Aleksandra Ciesielska, blogerka Design Your Home.

więcej

Mistrzowie Polski na MDO!

Dekarski pokaz na najwyższym poziomie zapewnią podczas targów MDO "świeżo upieczeni" mistrzowie X Mistrzostw Polski Dekarzy w kategorii dachy skośne!

więcej