bilety
pl

Podstawy makramy z Marheri Crafts

Własnoręcznie wykonana makrama nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i będzie Ci jej zazdrościć każdy gość. Odwiedź nas na Targach MDO i naucz się jak robić plecione cuda.

więcej

Kreatywne warsztaty z Kliniką DIY

Katarzyna Sobol z Kliniki DIY zaprasza do udziału w warsztatach podczas Targów MDO - Mieszkanie, Dom, Ogród w Krakowie. Ruszyły zapisy. Liczba miejsc ograniczona :)

więcej

MDO - tworzymy rzeczy niezwykłe!

Prezentacja oferty blisko 100 firm - deweloperów, biur architektonicznych i projektowych, firm wykonawczych, producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i ogrodniczych to nie wszystko! Podczas targów MDO będziecie mieli okazję stworzyć niezwykłe rzeczy!

więcej

Zrób To Sam z Darkiem Stolarzem!

Najlepsze rzeczy to takie, które stworzymy sami - niecodzienne, unikatowe - nasze, własnoręcznie zrobione! A jeśli podpowie nam specjalista na co zwrócić uwagę, aby była solidna i trwała - pełnia szczęścia!

więcej

Nowe Mieszkanie, Nowe Możliwości!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie - połączonych ekspozycjach znanych w Małopolsce, odbywających się od wielu lat Targów Mieszkań i Domów oraz Targów Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie Dom Ogród (Expo Kraków, 09-10.03.2019r.).

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

Targi MDO - miejsce wielu inspiracji!

Rozpoczęła się pierwsza edycja targów MDO w Krakowie!

więcej

Targi się budują

Już w sobotę zabierzemy Was w świat budownictwa i aranżacji gdzie nie zabraknie dla Was wielu arcyciekawych atrakcji!

więcej