bilety
pl

1m/ARCH na Targach MDO

Znany i sprawdzony podczas BUDMY projekt będzie miał swoją lokalną edycję w ramach Targów Mieszkanie, Dom, Ogród. Pracownie architektoniczne zapraszamy do współpracy, a zwiedzających do zapoznania się z propozycjami projektantów podczas naszych targów.

1m/ARCH to inicjatywa promująca pracę architektów, towarzysząca Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA. Na powierzchni 1m prezentują się pracownie architektoniczne z całej Polski, a ich projekty może zobaczyć wówczas kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedzających największe targi budowlane w tej części Europy.

W przestrzeni dedykowanej architektom eksponowane są plansze z najciekawszymi projektami, makiety oraz najistotniejsze informacje dotyczące pracowni. Projektanci zapraszani są, by aktywnie uczestniczyć w tej strefie, rozmawiać z klientami, konsultować projekty, udzielać porad, inspirować.

Podczas Targów MDO w Gdańsku, w dniach 14-15 września 2019 r., architektom również zostanie oddana powierzchnia do prezentacji swoich osiągnięć, możliwości i pomysłów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy biura architektoniczne z województwa pomorskiego.

Zgłoszenia przyjmuje:

Monika Piernikowska

monika.piernikowska@grupamtp.pl

fotobueno_budma_13022019-1151.jpg

2019-07-04