bilety
pl

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego – w wersji drukowanej oraz on-line. Szczególnej uwadze polecamy informacje z zakresu marketingu – piszemy o pozostawianiu śladów w biznesie, strategii marki i marketingowych trendach na rok 2016. Zachęcamy również do stosowania druku 3D w działaniach marketingowych.

więcej

Zapraszamy na Otwarcie Sezonu Świątecznego!

Ogromna, kolorowa choinka przed MTP to stały element poznańskiej, świątecznej tradycji. Podobnie będzie i w tym roku. Z tej okazji przygotowaliśmy koncert kolęd, gry i konkursy, a pierwsze 100 osób z własnoręcznie wykonanym łańcuchem choinkowym otrzyma od nas prezent – niespodziankę! Zapraszamy 10 grudnia (czwartek) o godz. 17.00.

więcej

Wybierz się z nami na wycieczkę!

Nie możecie się doczekać kolejnych targów? My też nie! Zabieramy Was na wycieczkę po targach. Dołączcie i odkryjcie to, co w targach najciekawsze. Zobaczcie nasz najnowszy filmik.

więcej

Miasto Poznań ze stuprocentowym udziałem w spółce MTP

Minister Skarbu Państwa i Prezydent Miasta Poznania podpisali umowę przekazania przez Skarb Państwa 60% udziałów spółki Międzynarodowe Targi Poznańskie. Miasto Poznań stanie się teraz jedynym właścicielem posiadającym 100% jej udziałów.

więcej

Golden Marketing Conference - liczy się każda nanosekunda

Wawrzyniak, Hatalska, Morgan, Zieliński, Tkaczyk – to tylko niektóre autorytety polskiego świata marketingu, jakich będzie można posłuchać w dniach 29-30 września w Poznaniu podczas Golden Marketing Conference, pierwszej w Polsce konferencji skierowanej do top managementu, kadry zarządzającej i pracowników działów marketingu wyższego szczebla.

więcej