bilety
pl

Zacznijmy od podstaw. Wybieramy podłogę.

Wybór odpowiedniej podłogi ma bardzo duży wpływ na wygląd wnętrza, ale przede wszystkim na komfort użytkowania. Warto się zastanowić na co będziemy patrzeć i po czym stąpać przez najbliższe, a może nawet długie lata.

więcej

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Potrzebujesz pomocy przy zakupie nieruchomości? Podczas małopolskich Targów Mieszkań i Domów 26-27 września nie tylko znajdziesz mieszkanie ze swoich snów, ale także kredyt hipoteczny do sfinansowania zakupu, artykuły wykończenia wnętrz i niezbędną wiedzę prawno-finansową do bezproblemowego sfinalizowania transakcji. Przyjdź do Expo Kraków i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

więcej

Pokazy sztuki dekarskiej podczas MDO Kraków!

Sędziowie z X Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy zaprezentują pokazy sztuki dekarskiej podczas targów MDO w Krakowie 26-27 września 2020r.

więcej

Warsztaty z „JAGODA NIE PORZECZKA”

"Las w słoiku" oraz warsztaty z kwietników plecione metodą makramy to propozycje nowych warsztatów skierowanych dla dzieci i dorosłych.

więcej

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze

Wszystkich miłośników ogrodnictwa zapraszamy podczas Targów Budownictwa i Aranżacji MDO Mieszkanie Dom Ogród na spotkanie promujące wiedzę ogrodniczą. Porad będzie udzielał specjalista ogrodnik, znany propagator wiedzy ogrodniczej Witold Czuksanow.

więcej

Ruszyła sprzedaż biletów

Remont w planach, w trakcie, a może na finiszu? Kup bilet, by go zakończyć i cieszyć się pięknym wnętrzem.

więcej