bilety
pl

Kreuj z nami nowe wnętrza Trójmiasta!

Zapraszamy do współpracy przy najciekawszym wydarzeniu targowym w Trójmieście! W połączonych Targach Mieszkań i Domów oraz Targach MDO Mieszkanie, Dom, Ogród udział weźmie ponad 100 firm, prezentując swoją ofertę tysiącom klientów. Dołącz do nas i KREUJ Z NAMI NOWE WNĘTRZA TRÓJMIASTA!

Nasi zwiedzający poszukują nowych mieszkań, domów i działek, potrzebują więc też pomysłów, porad i materiałów, dzięki którym je wykończą, wyposażą i stworzą komfortowe przestrzenie. Szukają mądrych rozwiązań i oryginalnych produktów. To szansa, by zdobyć klientów zainteresowanych ofertą materiałów budowlanych, wykończeniowych, mebli, artykułów wyposażenia wnętrz i dekoracyjnych, a także najnowszych urządzeń i technologii, które sprawią, że ich inwestycje będą nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne. Niezależnie czy planują budowę czy modernizację budynku, czy zakładają przydomowy ogród, a może zagospodarowują teren zielony przed firmą czy na osiedlu chcą poznać najaktualniejsze możliwości rynkowe.

To dzięki Waszej firmie, doświadczeniu i kompleksowej ofercie będziemy mogli zaprezentować najnowsze i najlepsze rozwiązania, jakie powinny zostać zastosowane w wybranym przez klienta mieszkaniu czy domu. Tę wiedzę przekażemy w interaktywny sposób dzięki współpracy ze znanymi blogerami, osobami znanymi z telewizyjnych ekranów, czy też fachowcami współpracującymi i wskazanymi także przez Was, którzy zaprezentują możliwości produktów w nietypowy sposób.

Kreuj z nami nowe wnętrza Trójmiasta

Klaudia Jóźwińska /  tel. 691 022 016 / klaudia.jozwinska@grupamtp.pl

Zobacz szczegóły oferty udziału w targach MDO - Informator Wystawcy

Stoisko, promocja, aktywności dla zwiedzających? Nie trać czasu, zrobimy to dla Ciebie!

2019-04-09