bilety
pl

Mistrzowie Polski na MDO!

Dekarski pokaz na najwyższym poziomie zapewnią podczas targów MDO "świeżo upieczeni" mistrzowie X Mistrzostw Polski Dekarzy w kategorii dachy skośne!

To właśnie "pomorski team" dekarzy stanął na najwyższym miejscu na podium, a teraz zaprezentuje swój kunszt i umiejętności specjalnie dla Was już 7 i 8 marca w AmberExpo w Gdańsku!

Mistrzowie zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie  przygotowanej makiecie dachu skośnego, gdzie pokażą montaż pokrycia dachowego wraz z oknem dachowym, a także obróbkę fasady z drzwiami i oknem oraz imponującą obróbkę blacharską lukarny łukowej. Oddział Pomorski PSD na targach przybliży odwiedzającym czym zajmuje się dekarz, jak również jak istotny jest wybór fachowca z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Profesjonaliści udzielą bezpłatnych porad w sprawach doboru pokrycia dachowego. A poprzez pokaz sztuki dekarskiej i blacharskiej pokazane zostaną ważne detale przy budowaniu dachu, o które należy zadbać, aby stanowił on nie tylko zwieńczenie budowy, ale również ozdobę domu. Zobaczymy także artystyczne dekarstwo, czyli jakie cuda można stworzyć z miedzi.

Partnerami strefy dekarskiej są:

balex_metal.png firm_283509_1e1dad_big.jpg logo_fakro.png metalsystem.png prefa.png

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy to organizacja zawodowa zrzeszająca rzemieślników wykonujących roboty dekarskie zarówno dekarzy, blacharzy jak i cieśli. Dużą uwagę przywiązuje też do promocji zawodu dekarz, aby był szanowany na rynku i rozpowszechniany wśród młodzieży szukającej drogi zawodowej. PSD aktywnie wspiera adeptów dekarstwa, którzy chcą poznać zawód i doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę z zakresu dekarstwa.

https://www.dumnydekarz.pl/

WWW.DEKARZ.COM.PL

targimdogdansk2019-10-optimized.jpg

targimdogdansk2019-26-optimized.jpg

targimdogdansk2019-24-optimized.jpg

2020-02-21