bilety
pl

Na targach MDO: Nowa zewnętrzna roleta solarna DAKEA SSR

Podczas targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród będziesz mieć okazję zobaczyć jedno z najlepszych rozwiązań dla okien dachowych - nowość w ofercie - zewnętrzną roletę solarną DAKEA SSR!

Oparta na technologii solarnej roleta zewnętrzna do okien dachowych to rozwiązanie podnoszące komfort i bezpieczeństwo każdego budynku. Chroni dom przed przegrzewaniem latem i chłodem zimą. Zwiększa do 16% izolację termiczną (w zależności od pakietu szybowego okna). Zamknięta znacznie redukuje hałasy z zewnątrz, zapewnia bezpieczeństwo i 100% prywatność. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, w których wysoki komfort użytkowania jest priorytetem, takich jak sypialnie czy salony na poddaszach.

Zaprojektowana, by pasować idealnie do wszystkich rozmiarów okien dachowych Dakea. Jej montaż jest bardzo prosty (zajmuje ok. 20 min), możliwy także na już zainstalowanych oknach dachowych. Dlatego też roleta SSR sprawdzi się nie tylko w nowym budownictwie, ale także w projektach związanych z przystosowaniem poddasza jako nowej przestrzeni codziennego użytku. Z uwagi na zastosowanie paneli słonecznych roleta nie wymaga podłączania do zewnętrznego źródła zasilania (nie ma też okablowania, wymuszającego wiercenie). Roleta solarna Dakea SSR to produkt przyjazny środowisku, w dłuższej perspektywie przełożyć się może na zmniejszenia zużycia energii elektrycznej oszczędności.

Fabrycznie sparowany pilot ścienny dołączony do rolety może obsługiwać jednocześnie do 200 rolet (zasięg do 30m). Produkt może być kompatybilny z io-homecontrol®, co umożliwi podłączenie do systemu inteligentnego domu.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Podczas targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród, w strefie "dachowej" dowiesz się o wszystkich zaletach rolety DAKEA SSR bezpośrednio od przedstawicieli firmy. Zapraszamy!

.......

DAKEA

Dakea to marka dla profesjonlaistów, pod którą oferowane są produkty spółki ALTATERRA, należącej do duńskiej grupy VKR. Produkty Dakea zapewnią użytkownikom i monterom jeszcze więcej korzyści przy mniejszym poziomie ryzyka oraz są objęte wyjątkowym systemem wsparcia.

Nasza specjalistyczna wiedza i 75-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji i udoskonalania okien dachowych dają gwarancję, że nabywcy naszych produktów będą z nich w pełni zadowoleni przez co najmniej dwadzieścia kolejnych lat.

Produkty marki Dakea są wytwarzane w certyfikowanych wg normy ISO światowej klasy obiektach korzystających z metod produkcji, które zapewniają najwyższą jakość okien i wykonanie charakteryzujące się dbałością o najmniejsze detale (każdy wkręt, każdy proces i każdy materiał są sprawdzane pod kątem spełnienia najbardziej rygorystycznych wymagań w branży). To stałe zwracanie uwagi na każdy szczegół oraz wspomniane długoletnie doświadczenie firmy na rynku wyróżniają nasze produkty w oczach klientów, którzy wymagają, aby przez cały okres eksploatacji cechowały się 一 doskonałymi właściwościami.

Każdy z naszych produktów zapewnia użytkownikom więcej korzyści i posiada lepsze warunki gwarancyjne w porównaniu z jakimkolwiek innym produktem dostępnym na rynku za tę samą cenę.

Produktom Dakea towarzyszy konkurencyjna, kompleksowa oferta usług obejmująca w szczególności pomoc w zarządzaniu zapasami, komunikację z klientem, dostęp do odpowiednich narzędzi i pomoc sprzedażową.

W stale uzupełnianej gamie produktów Dakea dekarze znajdą nie tylko okna dachowe spełniające różne potrzeby użytnika końcowego, kołnierze pozwalające na montaż w każdym rodzaju pokrycia dachowego, ale też wyłazy czy akcesoria komfortowe: rolety, markizy, żaluzje czy w końcu nowość w ofercie – roletę solarną SSR.

www.dakea.pl

Kup bilet na targi!
tobilet-002.png

2020-09-17