bilety
pl

Poczuj ciepło podczerwieni

Już we wrześniu, podczas targów MDO zobaczysz absolutną rewolucję w ogrzewaniu podłogowym! Inteligentny system ogrzewania podczerwienią!

Wygoda, prosty montaż, zaawansowana technologia, oszczędność - tak, po krótce, można scharakteryzować niezwykłe rozwiązanie, które podczas targów MDO zaprezentuje firma AX Technology.

Folia grzewcza Dream Heat wykorzystuje podczerwień do ogrzewania powierzchni bezpośrednio przylegających do folii, a te oddają ciepło do otoczenia. Cały ten proces zmniejsza czas nagrzewania oraz zużycie energii w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem przez co jest o wiele tańszym rozwiązaniem w późniejszej eksploatacji.

Folię grzewczą Dream Heat można montować zarówno na podłodze, jak i na ścianach czy suficie pomieszczenia. Jej istotną zaletą jest niezwykle prosty montaż i łatwość samodzielnego wykonania przez inwestora. Ważną cechą jest także zaawansowana technologia - mata grzewcza utworzona jest z połaczenia włókna węglowego z pastą z karbonu. Mata pokryta jest dodatkowymi dwiema warstwami laminatu, tworząc łącznie 11 warstw, czyniąc produkt bardzo cienkim (tylko 0,7mm) w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem podłogowym.

Firma AX Technology proponuje również zintegrowane rozwiązanie oparte na systemie ogrzewania Dream Sun, w którym wykorzystane są także panele fotowoltaiczne. Całość rozwiązania - oczywiście sterowanego za pomocą aplikacji mobilnej - pozwala na ograniczenie kosztów ogrzewania nawet do 0zł.

Co ciekawe, folię Dream Heat możemy również stosować w już istniejących pomieszczeniach czy obiektach.

O szczegóły będzieci mogli zapytać już podczas targów MDO - zapraszamy serdecznie!

2019-05-07