bilety
pl

Podłoga bliżej natury

Wybór podłogi to z jednej strony dość prosta sprawa, z drugiej jednak warto się chwilę dłużej zastanowić i pomyśleć po czym chcielibyśmy na co dzień w naszym mieszkaniu chodzić...

Każdy wybór ma swoje plusy i minusy. Popularne panele podłogowe to w zasadzie wygodna i stosunkowo tania opcja, nieco gorzej wygląda jednak kwestia trwałości. Płytki podłogowe dają komfort "długowieczności", ale też dają odczucie chłodu. Wymagają też dłuższego czasu montażu. Dobrą alternatywą mogą stać się produkty wykonane z litego drewna. Opcja nieco droższa, ale też dająca komfort użytkowania i naturalnego odczucia ciepła, jakie daje drewno. Decydując o wyborze podłogi w naszym mieszkaniu warto zwrócić uwagę na ofertę Wystawcy targów MDO w Krakowie, firmy Finish Parkiet, która oferuje szeroki wachlarz doskonałej jakości podłóg drewnianych.

Autorska technologia produkcji opracowana przez założyciela i właściciela firmy Zygmunta Dąbrowskiego na stałe dokonała rewolucji na rynku parkietu, wyznaczając nową jakość i trendy. Produkty najnowszej generacji - FINISHPARKIET oraz FINISHDESKA dominują na rynku dzięki wyjątkowej konstrukcji technologicznej, na którą składa się dwuwarstwowość i jednolamelowość, a także najgrubsza warstwa użytkowa z prawdziwego, litego drewna, wynosząca 6 mm.

Najwyższa jakość to 7 warstw lakieru, 3 warstwy olejowosku, solidne kleje i doskonały surowiec. Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia. Każdy produkt posiada swój indywidualny charakter i osobowość, dzięki niepowtarzalności i unikalności zawartej w strukturze drewna.

Porozmawiajcie o szczegółach podczas targów MDO! Zapraszamy!

Kup bilet na targi!
tobilet-002.png

* zdjęcie ze strony finishparkiet.pl

2020-09-17