bilety
pl

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Potrzebujesz pomocy przy zakupie nieruchomości? Podczas małopolskich Targów Mieszkań i Domów 26-27 września nie tylko znajdziesz mieszkanie ze swoich snów, ale także kredyt hipoteczny do sfinansowania zakupu, artykuły wykończenia wnętrz i niezbędną wiedzę prawno-finansową do bezproblemowego sfinalizowania transakcji. Przyjdź do Expo Kraków i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

Targi mieszkań to najlepszy sposób, aby ułatwić sobie decyzję o kupnie wymarzonego mieszkania. Tylko podczas targów możesz spotkać się ze wszystkimi wystawcami w jednym miejscu. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji. Porównaj oferty i podejmij świadomą decyzję o zakupie mieszkania.

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów. Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających.

Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu.

Podczas najbliższej imprezy, będą współtowarzyszyły Targi Budownictwa i Aranżacji MDO - Mieszkanie, Dom, Ogród, na których zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu. Bilety wstępów będą obowiązywały na obydwie imprezy.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

Targi Mieszkań i Domów

https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/

https://www.facebook.com/events/1607634566053589/

https://www.youtube.com/watch?v=iEsUM1ipufY&t=10s

 

26-27 września 2020 r Kraków EXPO Kraków, sobota 10-17, niedziela 10-16

Dwa wydarzenia w jednej cenie! Bilet uprawnia do zwiedzania obu wydarzeń jednocześnie: Targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród oraz Targów Mieszkań i Domów.

Cena biletu: 10 zł

KUP TERAZ

 


2020-08-25