bilety
pl

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic inspiracji moodboard

Podczas Targów MDO w Gdańsku trzy warsztaty projektowe i wykład o psychologii wnętrza poprowadzi Aleksandra Ciesielska, blogerka Design Your Home.

Warsztaty skierowane są do osób, które chcą samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje im odwagi i pomysłów.

Na warsztatach poznasz techniki i podstawowe zasady, które wykorzystują projektanci wnętrz przy swoich projektach:

• stworzysz moodboard - tablicę inspiracji dla swojego wnętrza,
• wybierzesz fragmenty fotografii z magazynu wnętrzarskiego, które kojarzą Ci się z wymarzonym wnętrzem,
• bazując na próbnikach dobierzesz do niego przedmioty, kolory, faktury, które pozwolą stworzyć koncepcje Twojego wnętrza,
• dowiesz się, jak je ze sobą połączyć i określisz nastrój swojego domu, dobierając elementy stylistyczne w odpowiedniej proporcji,
• wybierzesz paletę kolorów dla wnętrza, odczytując ją ze swojego moodboardu.

Uczestnicy dowiedzą się jak spośród wielu inspiracji i pomysłów wybrać ten najlepszy dla swojego mieszkania. Poznają również podstawowe triki stosowane w home stagingu, które pozwolą dostosować projekt wnętrza do każdego budżetu.

BILETY: Warsztaty bezpłatne w ramach Targów MDO, należy zakupić bilet wejściowy na targi o wartości 5 zł pod adresem https://tobilet.pl/targi-mdo-mieszkanie-dom-ogrod.html lub przed wejściem na Targi w kasach biletowych (5 zł).

ZAPISY: kontakt@designyourhome.pl

Prowadząca: Aleksandra Ciesielska, architekt, autorka bloga wnętrzarskiego Design Your Home. Posiada również dodatkowe wykształcenie w zakresie Home Stagingu i Projektowania wnętrz. Ambasadorka Łodź Design Festival i Gdynia Design Days.

2020-02-21