bilety
pl

Zacznijmy od podstaw. Wybieramy podłogę.

Wybór odpowiedniej podłogi ma bardzo duży wpływ na wygląd wnętrza, ale przede wszystkim na komfort użytkowania. Warto się zastanowić na co będziemy patrzeć i po czym stąpać przez najbliższe, a może nawet długie lata.

Wybór odpowiedniego materiału, który położymy na naszej podłodze wbrew pozorom nie jest łatwy - zaczynając od mnogości rozwiązań, poprzez kolorystykę, a kończąc na łatwości montażu czy też możliwości jej późniejszej wymiany czy odnowienia.

Wybierając podłogę (szczególnie w nowo wybudowanych mieszkaniach czy domach) warto zwrócić uwagę na najbardziej naturalny materiał: drewno. Owszem, jego cena będzie nieco wyższa od innych rozwiązań, ale te nie dadzą nam tyle zalet. Przede wszystkim drewno, jako naturalny materiał, nie uczula, nie przyciąga kurzu, a możliwość dopasowania kolorów jest imponująca - od prawie białego (klon) po niemal czarny (drewno egzotyczne). Zaletą jest także możliwość odnowienia po dłuższym okresie użytkowania, bez konieczności wymiany. Prawdziwe drewno na naszej podłodze da nam również znacznie wyższy poziom elegancji, a także wyższy komfort - drewno jest materialem "ciepłym".

Jeśli przekonaliśmy Was do podłóg drewnianych, warto zwrócić uwagę na ofertę prezentowaną przez Wystawców targow MDO w Gdańsku. Tutaj znajdziemy propozycję firmy Marchewka, która już od 30 lat proponuje swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania.

W ich ofercie znajdziecie m.in. niespotykane deski o długości nawet 9m, a szerokości do 35cm. Indywidualna realizacja każdego zamówienia pozwoli Wam na unikatowe rozwiązanie, a firma Marchewka rozliczy Was tylko za powierzchnię zamontowanej podłogi (bez odpadów). Ważnym rozwiązaniem jest także możliwość montażu desek na systemie ogrzewania podłogowego.

O szczegółach oferty, zaletach drewna, a także najlepszych sposobach montażu desek podłogowych porozmawiacie z przedstawicielami firmy Marchewka już 26-27 września w EXPO KRAKÓW! Zapraszamy!

Kup bilet na targi!
tobilet-002.png

 

* zdjęcia ze strony firmy Marchewka
2020-09-15