bilety
pl
home

Zaczynamy już jutro! (21 kwietnia)

Przyszedł czas na rozpoczęcie pierwszej edycji targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród. Już od jutra (21 kwietnia) zobaczycie nie tylko najnowszą ofertę firm, ale przede wszystkim będziecie mogli nabyć cennej wiedzy o najnowszych technologiach i odpowiednich sposobach ich wykorzystania!

Targi MDO służyć będą przede wszystkim wiedzą – to tutaj dowiemy się w jaki sposób powinny być zamontowane np. okna, tak aby spełniały swoją rolę w jak najlepszy sposób. Do pomocy będziemy mieli specjalistów m.in. z firmy Fakro, M&S Pomorska Fabryka Okien, Pinus J&M Stolarczyk (ich realizację stolarki okiennej i drzwiowej możemy na co dzień podziwiać patrząc na Krzywy Domek w Sopocie), czy również Vetrex. W doborze odpowiedniej chemii budowlanej i właściwego jej zastosowania pomoże nam firma Cemex Polska.

Jeśli mamy możliwość zamontowania w naszym domu lub mieszkaniu kominka – i tutaj pomocne okażą się targi MDO – specjaliści firmy Carol Adam Kominki oraz Pomorskie Centrum Kominkowe Interior zaprezentuje pełną gamę dostępnych na rynku kominków i oczywiście udzieli szeregu porad lub kompleksowej usługi jego montażu. Mając kominek, być może warto pomyśleć o ciekawych, przygotowywanych indywidualnie pod klienta, schodach, które wzbudzą podziw naszych gości i oczywiście zadbają o nasze bezpieczeństwo. W tym przypadku warto zajrzeć na stoisko firmy Marchewka Schody, Podłogi, Wnętrza – ta uznana na rynku marka zaprezentuje wysokiej jakości, funkcjonalne i niezwykle eleganckie rozwiązania, które zdecydowanie wzbogacą każde wnętrze.

Czym byłby jednak dom bez dachu? Jaki materiał użyć? Co będzie lepszym rozwiązaniem dla naszego projektu? Wystarczy porozmawiać z przedstawicielami firmy Dachy Patryk Bianga, którzy z przyjemnością odkryją przed Wami wszystkie arkana wyboru i montażu pokryć dachowych – a jest z czego wybierać! Mając już zamontowany dach być może warto pomyśleć o obniżeniu rachunków za prąd – odpowiedzią z pewnością będzie fotowoltaika, a o szczegóły zapytajcie na stoisku firmy Stilo Energy. To nie tylko dbałość o nasze środowisko i czystsze powietrze, ale także wymierna oszczędność na rachunkach za prąd!

Dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakoś, unikatowe i ekskluzywne rozwiązania, proponujemy wizytę na stoisku firmy Finish Parkiet – nie zawiedziecie się! Do wszystkich powyższych rzeczy przydadzą się odpowiednie narzędzia. Jeśli macie w sobie żyłkę majsterkowicza, pomóc może firma EGA, która oferuje szereg narzędzi i elektronarzędzi na każdą potrzebę! Po ciężkiej pracy należy się solidny i wygodny wypoczynek – skorzystajmy zatem z porad firmy Senpro, którzy pomogą dobrać najlepsze lóżko i materac!

Wyspani? Weźmy się zatem za ogród! Proponujemy na początek porozmawiać ze specjalistami z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów – ich wiedza i kreatywność stoi na najwyższym poziomie! Pełni pomysłów przechodzimy kilka kroków i z listą potrzebnych nam roślin, sprzętu i materiałów dokonujemy niezbędnych zakupów w Centrum Ogrodniczym Justyna!

To nie wszystko, co do zaoferowania mają targi MDO. Do Waszej dyspozycji pozostają specjaliści ze Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe, Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy czy także Cechu Zdunów Polskich. Tutaj dowiecie się wielu niezwykle istotnych informacji o najlepszych praktykach stosowanych obecnie w budownictwie.

logotypy.jpg

2018-04-20